Pozice obsazena

Kiduo hledá

ASISTENTa/ku

Kdo jsme

Kiduo je studio, které dělá z českých firem love brandy. Jak? Pro každého klienta sestavíme na míru tým odborníků a během společných konzultací a workshopů pro něj vytvoříme smysluplnou komunikaci značky nebo příjemný zážitek pro zákazníky.

 

Spolupracujeme s výzkumníky, analytiky, stratégy, kreativci, grafiky, copywritery, designéry a i když sídlíme v Praze, naši klienti jsou z různých koutů Česka. Všemu velí Filip se Zuzanou, kteří studio založili.

Filip_Simonik_Kiduo_pred_Puppem_edited.jpg

Proč hledáme asistenta/ku

Kiduo nám za poslední půlrok vyrostlo z konzultantského dua do malého studia. Přibývá mailů, telefonátů, klientů, drobných úkolů a na krocení toho všeho už jednoduše sami nestačíme 🤯. Proto hledáme pravou ruku, která nám pomůže vše dirigovat. 

 

Filip | spoluzakladatel Kiduo

Filip před Grandhotelem Pupp. Respektive před jeho reklamou na Václavském náměstí, kterou připravil.

Co budeš mít na starost

Budeš pravou rukou a duší studia. Tvým úkolem bude:

  • sbírat informace, vyhodnocovat jejich prioritu a podle toho je předávat mezi kolegy a klienty

  • budeš hodně komunikovat – po telefonu, e-mailu, SMS, WhatsAppu a Slacku

  • spravovat kalendáře a hledat termíny schůzek (fungujeme na cloudu Google Workspace)

  • hlídat termíny a citlivě popohánět ty, kterým dělá problém je plnit #cukr&bič

  • pomáhat Filipovi a Zuzaně dotahovat úkoly, které ti svěří

  • připravovat podklady pro účetního Jakuba (upozorňovat na zakázky k fakturaci, evidovat účtenky a faktury od dodavatelů)

  • hlídat odpracované hodiny na projektech (s tím ti pomůže Toggl Track)

  • přebírat zásilky od kurýrů

  • pokud aktivně řídíš, vytrhneš nám trn z paty během pracovních výjezdů mimo Prahu (Filip totiž zvládá řídit jen značky)

Nesejde na tom, jestli jsi holka nebo kluk. Ze zkušenosti víme, že tato role nejlíp sedne lidem, kteří jsou pečliví, samostatní, komunikativní a podle MBTI typologie patří mezi strážce. Co to je?

Bude mě to bavit?

strazci_MBTI.jpg

Práce to bude různorodá

Tak jen pro představu. V karlovarském Grandhotelu Pupp jsme pracovali na zlepšení zákaznických zážitků (Johnny Depp prý o pobytu v Puppu vypráví po celém Hollywoodu). Pro hranolkárny FaencyFries jsme navrhli komunikační strategii, která způsobuje závislost a tečou z ní sliny (a dipy) po bradě.  A máme i něco ze sportu – pro budějovické Dynamo jsme vymysleli, jak udělat ze fotbalového stadionu trochu hezčí místo (a to i když domácí zrovna prohrávají). 

Co za to

Peníze na účtě do desátého v měsíci. Kolik? To záleží na tvých zkušenostech a odpracovaných hodinách. Asistent-a/ku nyní vytížíme přibližně na 20 hodin týdně (spolupráce na IČ), konkrétní rozsah hodin si domluvíme tak, ať vyhovuje tobě i nám. K hodinovce nastavíme i systém odměn –  ať samou radostí z dokončeného projektu můžeš udělat radost i sobě.

Ke smlouvě o spolupráci dostaneš také členství ve Wework na Národní třídě, kde budeme společně úřadovat. Kancelář budeš moct využívat i pro své další aktivity.

Wework2_edited.jpg
Wework3.jpeg
wework1.jpeg